Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Botimet InfBotues

 

  A | B | F | H | L | O |Tė gjitha

Artikujt 1-10 / 13 Faqe 1 nga 2 Nė vijim
 
F. Leka, Z. Simoni - Fjalor Italisht-Shqip
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:1214 - Shtėpia botuese:INFBOTUES
Ēmimi: 2500 Lekė
Mė shumė  
Ferdinad Leka Zef Simoni - Fjalor Shqip-Italisht
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:876 - Shtėpia botuese:Infbotues
Ēmimi: 2500 Lekė
Mė shumė  
Ali Dhrimo - Fjalor Shqip-Gjermanisht
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:1802 - Shtėpia botuese:Infbotues
Ēmimi: 5000 Lekė
ISBN: 99943-710-1-0
Mė shumė  
Bilal Ēamllėk - Metoda e mėsimit tė gjuhės turke
Gjinia:Metodikė - Nr. faqesh:560 - Shtėpia botuese:INFBOTUES
Ēmimi: 1500 Lekė
ISBN: 978-99943-710-5-3
Mė shumė  
Ferdinand Leka - Ushtrime pėrgatitore pėr njė italishte me themel
Pėrgatit nxėnėsin tė mėsojė gjuhėn italiane me themel Ushtrime tė pėrmbledhura dhe njohuri themelore tė gramatikės
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 978-99956-20-9-6
Mė shumė  
Hysen Voci - Fjalor Shqip-Turqisht
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:426 - Shtėpia botuese:Infbotues
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 99927-798-7-X
Mė shumė  
Hysen Voci - Fjalor Shqip-Turqisht, Turqisht-Shqip
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:232 - Shtėpia botuese:Infbotues
Ēmimi: 300 Lekė
ISBN: 978- 99927-798-3-7
Mė shumė  
Hysen Voci - Fjalor Turqisht-Shqip
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:382 - Shtėpia botuese:Infbotues
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99927-789-1-0
Mė shumė  
Hysen Voci - Metodė Turqisht-Shqip
Gjinia:Metodė - Nr. faqesh:80 - Shtėpia botuese:INFBOTUES
Ēmimi: 450 Lekė
ISBN: 978-99943-710-9-6
Mė shumė  
Lavdimir Marku - Spanjisht (metode pa mėsues, me CD)
Gjinia:Metodik - Nr. faqesh:236
Ēmimi: 900 Lekė
ISBN: 978-99956-682-04
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė