Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Mjekėsi

 

  E | I | P | R | U |Tė gjitha

Artikujt 1-5 / 5 Faqe 1 nga 1
 
Elaline Magee - Si tė ushqehemi kur kemi diabet
Ky libėr pėrqendrohet te diabeti i tipit 2. Autorja rendit nė mėnyrė tė qartė tė gjitha gjetjet e fundit mjekėsore qė lidhen me shkaqet e diabetit, si dhe trajtimet qė mund tė marrin pacientėt.
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 978-99956-23-02-9
Mė shumė  
Ilira Gjika - Fėmijėria
Ky libėr: - trajton nė mėnyrė komode dhe tė thjeshtė njė eksperiencė tė madhe botėrore, tė traditės dhe asaj shumėvjeēare tė autores mbi rritjen e fėmijės.
Ēmimi: 890 Lekė
ISBN: 978-99956-682-6-6
Mė shumė  
Peter D'Adamo - Tė jetosh drejt sipas grupit tė gjakut
Ky libėr do ju ndihmojė me tė ndjerit nė rregull nė trup, nė mendje dhe nė botėn tuaj
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 978-99965-1-9
Mė shumė  
Rick Gallop - Dobėsimi i Shėndetshėm Dhe i Qėndrueshėm
"Dieta IG" - libri mė i shitur nė mbarė botėn, tashmė i rishikuar dhe i plotėsuar me receta tė reja gatimi pėr mėnyrėn e ushqyerjes dhe me mbi 100 ushqime shtesė sipas grupeve - me ngjyrė tė zezė, gri dhe tė bardhė.
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 978-99943-37-90-3
Mė shumė  
Wataru Ohashi - Lexoni trupin tuaj
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99943-45-52-6
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė