Print Close

 

  E | I | P | R | U |Tė gjitha

Artikujt 1-5 / 5 Faqe 1 nga 1
 
Elaline Magee - Si tė ushqehemi kur kemi diabet
Ky libėr pėrqendrohet te diabeti i tipit 2. Autorja rendit nė mėnyrė tė qartė tė gjitha gjetjet e fundit mjekėsore qė lidhen me shkaqet e diabetit, si dhe trajtimet qė mund tė marrin pacientėt.
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 978-99956-23-02-9
Mė shumė  
Ilira Gjika - Fėmijėria
Ky libėr: - trajton nė mėnyrė komode dhe tė thjeshtė njė eksperiencė tė madhe botėrore, tė traditės dhe asaj shumėvjeēare tė autores mbi rritjen e fėmijės.
Ēmimi: 890 Lekė
ISBN: 978-99956-682-6-6
Mė shumė  
Peter D'Adamo - Tė jetosh drejt sipas grupit tė gjakut
Ky libėr do ju ndihmojė me tė ndjerit nė rregull nė trup, nė mendje dhe nė botėn tuaj
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 978-99965-1-9
Mė shumė  
Rick Gallop - Dobėsimi i Shėndetshėm Dhe i Qėndrueshėm
"Dieta IG" - libri mė i shitur nė mbarė botėn, tashmė i rishikuar dhe i plotėsuar me receta tė reja gatimi pėr mėnyrėn e ushqyerjes dhe me mbi 100 ushqime shtesė sipas grupeve - me ngjyrė tė zezė, gri dhe tė bardhė.
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 978-99943-37-90-3
Mė shumė  
Wataru Ohashi - Lexoni trupin tuaj
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99943-45-52-6
Mė shumė