Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Mjekėsi

Ilira Gjika - Fėmijėria

Ky libėr: - trajton nė mėnyrė komode dhe tė thjeshtė njė eksperiencė tė madhe botėrore, tė traditės dhe asaj shumėvjeēare tė autores mbi rritjen e fėmijės.

Autori:

Ilira Gjika

Titulli:

Fėmijėria

Pėrkthyesi:

-

Gjinia:

-

Ēmimi:

890 Lekė

Nr. faqesh:

 

203

ISBN:

978-99956-682-6-6

Shtėpia botuese:

INFBOTUES

 

Pėrshkrimi

Ky libėr:
- trajton nė mėnyrė komode dhe tė thjeshtė njė eksperiencė
  tė madhe botėrore, tė traditės dhe asaj shumėvjeēare tė
  autores mbi rritjen e fėmijės,

- tregon qė rritja e fėmijės nė radhė tė parė ėshtė zgjedhje dhe pėrgjegjėsi
  e prindėrve,

- tregon se rritja dhe edukimi i fėmijės ėshtė i lidhur direkt
  me veten dhe njerėzoren, dhe sa i zoti ėshtė i rrituri ta
  transmetojė dhe zhvillojė mė tej tek i parrituri.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė