Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Mjekėsi

Peter D'Adamo - Tė jetosh drejt sipas grupit tė gjakut

Ky libėr do ju ndihmojė me tė ndjerit nė rregull nė trup, nė mendje dhe nė botėn tuaj

Autori:

Peter D'Adamo

Titulli:

Tė jetosh drejt sipas grupit tė gjakut

Pėrkthyesi:

Lorina Ceca

Gjinia:

Mjeksi

Ēmimi:

700 Lekė

Nr. faqesh:

257

ISBN:

978-99965-1-9

 

 

Pėrshkrimi

 

Nė faqet e kėtij libri do zbuloni njohuritė qė do t'ju ndihmojnė nė:
- Adoptimin e njė stili jete nė pėrputhje me kėrkesat dhe prirjet tuaja.
- Planifikimin e ditės pėr tė patur sa mė pak stres dhe pėr tė qenė sa mė tė kėnaqur.
- Rritjen e fėmijėve me objektivin e ekzaltimit deri nė maksimum tė potencialitetit tė tyre.
- Plakjen e shtruar, duke reduktuar kėshtu rėnien fizike dhe mendore.
- Perfeksionimin e strategjive dietetike
qė konsistojnė nė fitimin e forcės dhe qėndresės.
- Shmangien e sėmundjeve kronike qė mund
t' ju shqetėsojnė ju dhe familjen tuaj pėr dekada tė tėra.
- Gjetjen e njė ekuilibri tė drejtė emotiv, duke eliminuar ankthin dhe depresionin.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė