Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Histori

Mehmet Hasani - Mesazhe jete

Gjinia:Histori - Nr. faqesh:344

Autori:

Mehmet Hasani

Titulli:

Mesazhe jete

Gjinia:

Histori

Ēmimi:

500 Lekė

Nr. faqesh:

344

ISBN:

978-99943-59-22-6

 

 

Pėrshkrimi

 

'Nese cfo tė tė zgjatet jeta, jeto me vendlindjen".
Lindi mė 18.09.1951, nėfshatin Trebisht tė rrethit Dibėr. Ka mbaruar Universitetin
"AleksandėrXhuvani", dega Gjuhė-Letėrsi, Elbasan.
Ka botuar nė vitin 2001 librin: "Vėshtrim nė vite".Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė