Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Arsim dhe pedagogji

 

  E | J | T |Tė gjitha

Artikujt 1-4 / 4 Faqe 1 nga 1
 
Eleni Angjeli - Tė mėsuarit problemor
Ēmimi: 380 Lekė
ISBN: 99927-862-2-1
Mė shumė  
Enver Muhametaj - Mendimi letrar shqiptar
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 99956-11-65-1
Mė shumė  
Jonisa Angoni - Mendimtaret pėr edukimin
Politika dhe feja, tė ngėrthyera nė njė konflikt tė pafund midis mbrojtjes sė dinjitetit tė individit dhe shkeljes sė pashmangshme tė tij nga ana e shoqėrisė, mund ta zgjidhin kėtė konflikt vetėm nėpėrmjet veprės arsimuese.
Ēmimi: 900 Lekė
ISBN: 99956-65-87-6
Mė shumė  
Tafil Kelmendi - Studime Sintaksore
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 9941-411-54-7
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė