Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Arsim dhe pedagogji

Eleni Angjeli - Tė mėsuarit problemor

Autori:

Eleni Angjeli

Titulli:

Tė mėsuarit problemor

Gjinia:

Studim

Ēmimi:

380 Lekė

Nr. faqesh:

206

ISBN:

99927-862-2-1

 

 

 

Pėrshkrimi

 

Dr. Eleni Angjeli u lind nė Tiranė, mė 1955; mėsuese dhe pedagoge e fizikės; didakte e shkencave natyrore, ISP; redaktore shkencore e fizikės, SHBLU. Aktualisht, pedagoge nė departamentin e Fizikės tė Universitetit Politeknik tė Tiranės.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė