Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Enciklopedi

 

  A | E | I |Tė gjitha

Artikujt 1-4 / 4 Faqe 1 nga 1
 
Andrea Shundi - Fjalor enciklopedik pėr vreshtarinė dhe verėtarinė
Fjalor i pėrditėsuar me pėrcaktime dhe shtjellime.
Ēmimi: 1200 Lekė
ISBN: 978-9996-56-92-04-9
Mė shumė  
Atlasi i kafshėve
Fėmijėt e moshės 5 8 vjeē do tė zbulojnė nė kėtė atlas kafshėt e gjithė botės
Ēmimi: 1200 Lekė
ISBN: 99927 1 925 7
Mė shumė  
Evlija Ēelbi - Shqipėria para tre shekujsh
Ēmimi: 400 Lekė
Mė shumė  
Isuf Zeneli
Nė kėtė atlas tė pėrgjithshėm tė zoologjisė ka tė dhėna pėr problemet e morfologjisė, anatomisė...
Ēmimi: 1990 Lekė
ISBN: 99927 1 545 6
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė