Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Enciklopedi

Atlasi i kafshėve

Fėmijėt e moshės 5 8 vjeē do tė zbulojnė nė kėtė atlas kafshėt e gjithė botės

Autori:

-

Titulli:

Atlasi i kafshėve

Gjinia:

atlas

Ēmimi:

1200 Lekė

Nr. faqesh:

-

ISBN:

99927 1 925 7

Shtėpia botuese:

Toena

 

Pėrshkrimi

 

Fėmijėt e moshės 5-8 vjeē do tė zbulojnė nė kėtė atlas kafshėt e gjithė botės; do tė njihen me kafshėt e tė gjitha llojeve qė jetojnė nė tė pesė kontinentet, dhe me karakteristikat e secilės kafshė.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė