Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Enciklopedi

Isuf Zeneli

Nė kėtė atlas tė pėrgjithshėm tė zoologjisė ka tė dhėna pėr problemet e morfologjisė, anatomisė...

Autori:

Isuf Zeneli

Titulli:

Atlas i pėrgjithshėm i zoologjisė

Gjinia:

Studim Shkencor

Ēmimi:

1990 Lekė

Nr. faqesh:

266

ISBN:

99927 1 545 6

Shtėpia botuese:

Toena

 

Pėrshkrimi

 

Nė kėtė atlas tė pėrgjithshėm tė zoologjisė ka tė dhėna pėr problemet e morfologjisė, anatomisė, sistematikės, evolucionit, ekologjisė dhe biologjisė sė kafshėve. Tė gjitha kėto janė tė pasqyruara me skema dhe ilustrime.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė