Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Shkenca natyrore

 

  B | S |Tė gjitha

Artikujt 1-3 / 3 Faqe 1 nga 1
 
Bernard Chardonnens - Skemat elektrike
Ēmimi: 650 Lekė
Mė shumė  
Simona Cerrato - Forca brenda atomit: Jeta e vėrtetė e Lizė Meitner
Njė seri qė i kushtohet jetės sė grave qė kanė dhėnė njė ndihmesė tė madhe nė shkencė,portrete komplekse dhe apasionante, njė nxitje dhe model i jashtėzakonshėm.
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 99943 1 124 7
Mė shumė  
Simona Cerrato - Radioaktiviteti nė familje: Jeta e vėrtetė e Mari dhe Irenė Kyri
Rrėfimi i jetė ve tė dy grave tė jashtėzakonshme.
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 978-99943-2-277-0
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė