Print Close

 

  B | S |Tė gjitha

Artikujt 1-3 / 3 Faqe 1 nga 1
 
Bernard Chardonnens - Skemat elektrike
Ēmimi: 650 Lekė
Mė shumė  
Simona Cerrato - Forca brenda atomit: Jeta e vėrtetė e Lizė Meitner
Njė seri qė i kushtohet jetės sė grave qė kanė dhėnė njė ndihmesė tė madhe nė shkencė,portrete komplekse dhe apasionante, njė nxitje dhe model i jashtėzakonshėm.
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 99943 1 124 7
Mė shumė  
Simona Cerrato - Radioaktiviteti nė familje: Jeta e vėrtetė e Mari dhe Irenė Kyri
Rrėfimi i jetė ve tė dy grave tė jashtėzakonshme.
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 978-99943-2-277-0
Mė shumė