Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Shkenca natyrore

Simona Cerrato - Radioaktiviteti nė familje: Jeta e vėrtetė e Mari dhe Irenė Kyri

Rrėfimi i jetė ve tė dy grave tė jashtėzakonshme.

Autori:

Simona Cerrato

Titulli:

Radioaktiviteti nė familje: Jeta e vėrtetė e Mari dhe Irenė Kyri

Pėrkthyesi:

Teuta Mati

Gjinia:

Shkencė

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

89

ISBN:

978-99943-2-277-0

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

Historia e Mari dhe Irenė Kyri, tė dy grave tė angazhuara dhe tė
apasionuara, nė kėrkime heroike dhe zbulime tė pabesueshme,
me dashuri tė mėdha dhe fatkeqėsi tė tmerrshme, tė dy jetėve
tė jetuara deri nė fund, me vrull, pasion, plotėsi.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė