Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Mjekėsi

Elaline Magee - Si tė ushqehemi kur kemi diabet

Ky libėr pėrqendrohet te diabeti i tipit 2. Autorja rendit nė mėnyrė tė qartė tė gjitha gjetjet e fundit mjekėsore qė lidhen me shkaqet e diabetit, si dhe trajtimet qė mund tė marrin pacientėt.

Autori:

Elaline Magee

Titulli:

Si tė ushqehemi kur kemi diabet

Pėrkthyesi:

Suela Shala

Gjinia:

Mjeksi

Ēmimi:

500 Lekė

Nr. faqesh:

209

ISBN:

978-99956-23-02-9

 

 

Pėrshkrimi

 

 Ky libėr pėrqendrohet te diabeti i tipit 2. Autorja rendit nė mėnyrė tė
qartė tė gjitha gjetjet e fundit mjekėsore qė lidhen me shkaqet e diabetit,
si dhe trajtimet qė mund tė marrin pacientėt. Gjithashtu, ajo jep
disa dieta tė shėndetshme pėr kėtė sėmundje, qė ēdo vit po prek
gjithnjė e mė shumė njerėz.

 Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė