Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Rusisht

 

Artikujt 1-2 / 2 Faqe 1 nga 1
 
Grup autorėsh - Fjalor Rusisht-Shqip
Shtėpia botuese: EDFA; Nr.faqe 1112; Ēmimi: 3000 lekė
Ēmimi: 3000 Lekė
ISBN: 99927-745-3-3
Mė shumė  
Mukades Manēe - Fjalor turistik Rusisht - Shqip
Ky libėr pėrmban fjalė dhe shprehje tė nevojshme pėr tė zhvilluar biseda mbi tema tė ndryshme. U vjen nė ndihmė miqve dhe turistėve tė tė dy vendeve nė situata tė ndryshme komunikimi.
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 978-99943-920-6-3
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė