Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Botimet EDFA

 

  A | B | G | I | K | L | M | P | R |Tė gjitha

Artikujt 1-10 / 21 Faqe 1 nga 3 Nė vijim
 
Bahri Beci - Fonetika e gjuhės shqipe
Gjinia:Metodikė - Nr. faqesh:143 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 300 Lekė
ISBN: 99927-867-7-9
Mė shumė  
Bahri Beci / Merita Bruci - Tė mėsojmė shpejt gjuhėn shqipe
Gjinia:Metodė - Nr. faqesh:138 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99943-644-6-6
Mė shumė  
A. Dhrimo, E. Tupja, E. Ymeri - Fjalor sinonimik i gjuhės shqipe
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:706 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 1300 lekė
ISBN: 978-99943-920-7-0
Mė shumė  
Bahri Beci, Merita Bruci - Tė mėsojmė shpejt gjuhėn shqipe (pėr anglezėt)
Gjinia:Metodė - Nr. faqesh:140 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99943-643-7-3
Mė shumė  
Grup autorėsh - Fjalor Rusisht-Shqip
Ky fjalor ėshtė i thjeshtė nė pėrdorim, cilėsor, prestigjioz dhe plotėsisht i besueshėm.
Ēmimi: 3000 Lekė
Mė shumė  
Ivzi Koēi,Kristofor Ndreu - Fjalor Shqip-Spanjisht
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:501 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 1100 Lekė
ISBN: 97899930-04-06-6
Mė shumė  
Kristofor Ndreu - Fjalor Spanjisht - Shqip
Rreth 50.000 fjalė dhe 120.000 referime. Shembuj shjegues tė fjalėve nga tė gjitha fushat.
Ēmimi: 2500 Lekė
ISBN: 978-99943-920-9-1
Mė shumė  
Lavdimir Marku - Fjalor Shqip-Greqisht
Ky fjalor ju ofron: - mbi 20 000 fjalė, - rreth 15 000 ilustrime
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 978-99956-830-4-7
Mė shumė  
Mukades Manēe - Fjalor Shqip-Rusisht
Ky fjalor ju ofron 25.000 fjalė tė gjuhės shqipe dhe barazvlerėsit e tyre nė gjuhėn ruse.
Ēmimi: 1500 Lekė
ISBN: 978-99943-920-1-8
Mė shumė  
Pavli Qesku - Fjalor Anglisht-Shqip
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:760 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 1500 Lekė
ISBN: 99927-745-9-2
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė