Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Frėngjisht

 

  D | N |Tė gjitha

Artikujt 1-5 / 5 Faqe 1 nga 1
 
Hadaj, Drita - Fjalor Frėngjisht-Shqip & Shqip - Frėngjisht
Nr.faqe 424; Ēmimi: 1250 lekė
Ēmimi: 1250 Lekė
ISBN: 99927-47-08-0
Mė shumė  
Kokona, Vedat - Fjalor Frėngjisht-Shqip
Nr.faqe 411; Ēmimi: 800 lekė
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 99927-726-3-8
Mė shumė  
Kokona, Vedat - Fjalor Frėngjisht-Shqip
Shtėpia botuese: Kokona; Nr.faqe 1184; Ēmimi: 3500 lekė
Ēmimi: 3500 Lekė
ISBN: 99927-726-0-3
Mė shumė  
Kokona, Vedat - Fjalor Frėngjisht-Shqip & Shqip-Frėngjisht
Shtėpia botuese: Kokona; Nr.faqe 654; Ēmimi: 1400 lekė
Ēmimi: 1400 Lekė
ISBN: 99927-726-4-6
Mė shumė  
Varfi, Nonda - Fjalor Frėngjisht-Shqip
Shtėpia botuese: Albatros; Nr.faqe 256; Ēmimi: 800 lekė
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 99943-628-2-8
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė