Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Greqisht

 

Artikujt 1-4 / 4 Faqe 1 nga 1
 
Lavdimir Marku - Fjalor Greqisht – Shqip
Rreth 40 000 fjalė dhe shprehjet mė tė pėrdorshme nė gjuhėn e folur dhe tė shkruar greke mbi 60 000 referenca specifikime tė fjalėve.
Ēmimi: 1800 Lekė
ISBN: 978-99956-720-3-4
Mė shumė  
Papadhias, Kostandin - Fjalor Greqisht-Shqip
Nr.faqe 490; Ēmimi: 2000 lekė
Ēmimi: 2000 Lekė
ISBN: 960-7012-11-9
Mė shumė  
Papafili, Kostandin - Fjalor Greqisht-Shqip
Nr.faqe 352; Ēmimi: 400 lekė
Ēmimi: 400 Lekė
ISBN: 960-7012-14-3
Mė shumė  
Sinani, Hysen - Fjalor Greqisht-Shqip
Nr.faqe 365; Ēmimi: 1250 lekė
Ēmimi: 1250 Lekė
ISBN: 99927-758-0-7
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė