Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Spanjisht

 

Artikujt 1-3 / 3 Faqe 1 nga 1
 
Ivzi Koēi, Kristofor Ndreu - Fjalor Shqip - Spanjisht
Gjinia:Fjalor - Nr. faqesh:501 - Shtėpia botuese:EDFA
Ēmimi: 1100 Lekė
ISBN: 97899930-04-06-6
Mė shumė  
Simoni, Zef - Fjalor Spanjsht-Shqip
Shtėpia botuese: OMSCA; Nr.faqe 680; Ēmimi: 1500 lekė
Ēmimi: 1500 Lekė
ISBN: 99927-40-14-0
Mė shumė  
Spanjisht (metode pa mėsues, me CD) - Lavdimir Marku
Ēmimi: 900 Lekė
ISBN: 978-99956-682-04
Mė shumė  
Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė