Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Italisht

Qemal Xhomo - Italiano 2

Pėrzgjedhja e fjalėve tė reja sipas frekuencės sė pėrdorimit. Seleksionimi rigoroz i njohurive gramatikore: mėnjanohen hollėsirat, renditja "tradicionale" ia lė vendin asaj tė dobisė mėsimore. Vėshtirsitė jepen me shkallėzim metodik tė studjuar, raporti teori-praktikė, jepen ushtrime tė larmishme.

Autori:

Qemal Xhomo

Titulli:

Italiano 2

Gjinia:

Metodikė

Ēmimi:

340 Lekė

Nr. faqesh:

250

ISBN:

99927-745-1-7

Shtėpia botuese:

EDFA

 

Pėrshkrimi

 

Pėrzgjedhja e fjalėve tė reja sipas frekuencės sė pėrdorimit.
Seleksionimi rigoroz i njohurive gramatikore: mėnjanohen hollėsirat, renditja
"tradicionale" ia lė vendin asaj tė dobisė mėsimore.Vėshtirsitė jepen me shkallėzim
metodik tė studjuar, raporti teori-praktikė, jepen ushtrime tė larmishme.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė