Letėrsi artistike shqipe
Romane
Antologjia
Tė tjera
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike shqipe » Romane

Vanessa Davies - Puthje nė Diell

Ē'duhet tė bėjė njė grua e re shumė e bukur, tė cilėn e ka braktisur papritmas i shoqi pėr tė shijuar frytet e lirisė seksuale?

Autori:

Vanessa Davies

Titulli:

Puthje nė Diell

Gjinia:

Roman

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

175

ISBN:

978-99943-52-24-1

 

 

Pėrshkrimi

 

Ē'duhet tė bėjė njė grua e re shumė e bukur, tė cilėn e ka braktisur papritmas i shoqi pėr tė shijuar frytet e lirisė seksuale?
Tė derdhė lotė e tė jetojė me kujtime?
Apo tė jepet pas joshjeve magjike tė njė burri tjetėr qė e njeh pėr mrekulli artin e dashurisė e qė ėshtė gati t'i shpalosė asaj derėn pėr nė botėn misterioze tė kėnaqėsive sensuale?...Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė