Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Libra tė tjerė

Francis Fukuyama - Ndėrtimi i shtetit

Autori:

Francis Fukuyama

Titulli:

Ndėrtimi i shtetit

Pėrkthyesi:

Erion Shehi

Gjinia:

 

Ēmimi:

800 Lekė

Nr. faqesh:

192

ISBN:

978-99943-742-4-3

 

Pėrshkrimi

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis egestas, leo id tristique dapibus, leo leo porttitor velit, in pulvinar diam turpis sit amet wisi. Nunc sodales dolor ac tortor. Phasellus congue. Phasellus turpis. Pellentesque lobortis nunc lacinia felis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse potenti. Donec molestie, velit vel fermentum eleifend, nulla ligula scelerisque dolor, eget sagittis eros ligula vitae velit. Aliquam nec ligula. In dictum semper lacus. Sed dictum cursus dolor. Praesent tempus suscipit massa. Nulla lobortis viverra nunc. Vestibulum euismod nonummy elit. Sed sit amet neque. Maecenas eu ipsum. Donec gravida, elit sit amet iaculis dignissim, justo augue semper dui, in semper tortor dolor vel eros. Donec iaculis nonummy libero. Nunc cursus ipsum malesuada arcu. Integer eget metus.

 Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė