Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Libra tė tjerė

Christine Wolfrum - Dashuria, seksi, dhe ...

Let's talk about sex : me kompetencė, hapur dhe argėtim. Njė libėr, qė i jep pėrgjigje tė gjitha pyetjeve tė rėndėsishme qė kanė vajzat dhe djemtė gjatė periudhės sė adoleshencės.

 

Autori:

Christine Wolfrum

Titulli:

Dashuria, seksi, dhe ...

 

 

Gjinia:

Studim

Ēmimi:

750 Lekė

Nr. faqesh:

232

ISBN:

99956-600-2-4

 

 

 

Pėrshkrimi

 

Let's talk about sex : me kompetencė, hapur dhe argėtim. Njė libėr, qė i jep pėrgjigje tė gjitha pyetjeve tė rėndėsishme qė kanė vajzat dhe djemtė gjatė periudhės sė adoleshencės.

Me rrėfime tė panumėrta nga tė rinjtė, me foto dhe animime.

"I gjithė spektri i dashurisė zbulohet pa rezerva. Gjithēka ēfarė njeriu duhet tė dijė pėr seksin dhe rrjedhojat e tij. Njė libėr informues, i sinqertė, gazmor dhe meditues." Gazeta "Die Abendzeitung", Mynih

I nominuar pėr ēmimin e letėrsisė gjermane pėr tė rinjtė.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė