Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Gjuhėsi

Aristotel Spiro - Shqip

Sprova gjuhėsore dhe artikuj.

Autori:

Aristotel Spiro

Titulli:

Shqip

Gjinia:

Gjuhėsi

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

 135

ISBN:

978-960-89823-1-4

 

Pėrshkrimi

 

Jo vetėm nė mjediset e thjeshta popullore, por edhe nė ato mė tė zgjedhurat
ndeshemi me mjaft raste situatash ligjėrimore, ku mėnyra e pėrdorimit tė gjuhės tregon pėr njė kulturė tė pamjaftueshme gjuhėsore.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė