Print Close

 

  F | H | M | O |Tė gjitha

Artikujt 1-8 / 8 Faqe 1 nga 1
 
Alb Juris - Permbledhese legjislacioni per tregtaret dhe shoqerite tregtare
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 99956-71-90-1
Mė shumė  
Brian Miller - Parimet e kėrkesės sė llogarisė
Tė zhytur nė punė, shumica e drejtuesve nuk kanė kohė tė tepėrt pėr t'u marrė me teori. "Mė thuaj: ē'duhet tė bėj pėr t'i dhėnė drejtim punės
Ēmimi: 500 Lekė
ISBN: 978-99943-37-96-5
Mė shumė  
Harvey S.Rosen - Financa publike
Qėllimi i kėtij libri ėshtė tė inkurajojė studentėt tė aplikojnė dhe zgjerojnė konceptet qė ata kanė mėsuar.
Ēmimi: 1500 Lekė
ISBN: 978-99956-39-34-1
Mė shumė  
Magdalena Bregasi - Financa e Ndėrmarrjes
Ky material u shėrben studentėve nė shkencat ekonomike,financiare dhe tė drejtimit.
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99956-832-8-3
Mė shumė  
Orfea Dhuci - Njohuritė bazė pėr riskun dhe drejtimin e tij
Kjo ėshtė pėrpjekja e plotė pėr ti dhėnė studentit njė tekst mėsimor rreth riskut dhe drejtimit tė tij.
Ēmimi: 1200 Lekė
ISBN: 978-99956-38-96-2
Mė shumė  
Philip Kotler/ John A. Caslione - Kaotika
Turbullira e pasuar nga kaosi, rreziku dhe pasiguria, tashmė pėrbėjnė kushtet normale tė industrive, tė tregjeve dhe kompanive.
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 978-99943-0-195-9
Mė shumė  
Randy Epping - Njė guidė e ekonomisė botėrore
Globalizimi...hendeku i tė ardhurave midis tė pasurve e tė varfėrve...kapitali venture...New Economy.
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 99943-982-4-9
Mė shumė  
Wayne Dyer - 10 Sekretet pėr sukses dhe qetėsi tė brendshme
Nėse do tė ishin vetėm dhjetė gjėra qė duhet t'i dish pėr tė pasur njė jetė tė lumtur dhe tė pėrmbushur, atėherė jetesa do tė ishte shumė mė e lehtė. Mirė, ja ku i ke - me tė vėrtetė mund tė jetė kaq e lehtė! Duke nxjerrė nga pėrvoja dhe njohja e jetės sė tij tė pasur, Wayne Dyer vendos t'i ndajė kėto dhjetė tė vėrteta thelbėsore pėr tė frymėzuar fėmijėt e tij, -pėr t'i udhėhequr ata nė udhėtimin e tyre jetėsor.
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 978-51-8688-7-7
Mė shumė