Print Close

 

  A | B | C | D | E | H | K | L | N | P | R | S | U |Tė gjitha

Artikujt 1-10 / 57 Faqe 1 nga 6 Nė vijim
 
Adriana Anxhaku - Arsyeja ndėrmjet mitit, iluminizmit
Kemi tė bėjmė me njė punim, i cili trajton njė problematikė shumė tė vėshtirė, filozofike, sociale,historike dhe psikologjike.
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 978-99956-654-0-1
Mė shumė  
Adriana Anxhaku - Homo metaphysicum dhe poezia
Gjinia:Filozofi - Nr. faqesh:183
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 978-99956-16-23-6
Mė shumė  
Albert Camus - Njė kėnaqėsi e vetmuar
Pėrkthyesi:Sonila Meksi - Gjinia:Filozofi - Nr. faqesh:80
Ēmimi: 300 Lekė
ISBN: 978-99943-604-7-7
Mė shumė  
Alfred Renji - Dialoge per matematiken
Gjinia:Filozofi - Nr. faqesh:245
Ēmimi: 340 Lekė
ISBN: 978-99927-46-30-0
Mė shumė  
Anthony Stevens - Jung
-
Ēmimi: 600 Lekė
ISBN: 978-99943-43-55-3
Mė shumė  
Anton Kielce - Letrat Tarot
Shqyrtimi i letrave Tarot do t'ju lejojė tė merrni kėshilla tė dobishme lidhur me problemet tuaja psikologjike dhe materjale.
Ēmimi: 800 Lekė
ISBN: 978-99928-00-037-8
Mė shumė  
Apostol Lira-Jeta Seksuale
Trajtimi i problemeve nė kėtė libėr bėhet nė 8 grupe, sipas stadit tė jetės individuale tė njeriut
Ēmimi: 700 Lekė
ISBN: 99927-1-704-1
Mė shumė  
Artan Fuga - Brirėt e dhisė
Komunikimi ėshtė njė metodė njohjeje, qė ko transformuar filozofinė, sociologjinė. ekonominė, historinė, logjikėn; ka transformuar bazėn e shpjegimit racional tė botės, duke e parė atė si bashkėueprim i shkakut me pasqjėn. Brenda kėsaj shkakėsie rrethqarkulluese.
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 99956-68-42-6
Mė shumė  
Artan Fuga - Rrota e mundimit
Jetojmė nė njė shoqėri tė komunikimit, tė mediave, por ende jo nė njė shoqėri tė sė vėrtetės.
Ēmimi: 850 Lekė
ISBN: 978-99943-0-028-0
Mė shumė  
Beki A. Bejli - Lehtė t'i duash, vėshtirė t'i disiplinosh
Mėsoni si tė hiqni dorė nga kontrolli mbi fėmijėt, si tė mos u luteni dhe si tė bėheni prindi qė keni dashur tė jeni.
Ēmimi: 1000 Lekė
ISBN: 978-99956-21-50-6
Mė shumė