Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Politikė, publicistikė

Elis Kaneti - MASA DHE PUSHTETI

Nė vėllimin e dytė tė veprės "Masa dhe pushteti", Eliz kaneti analizon me hollėsi "pushtetin",

Autori:

Elis Kaneti

Titulli:

MASA DHE PUSHTETI

Pėrkthyesi:

Aristidh Ristani

Gjinia:

Politik

Ēmimi:

1200 Leke

Nr. faqesh:

364

ISBN:

978-99943-963-4-4

 

Pėrshkrimi

 

Nė vėllimin e dytė tė veprės "Masa dhe pushteti", Eliz kaneti analizon me hollėsi "pushtetin", i cili lidhet ngusht me "masėn".Autori i ilustron gjithmon hulumtimet e veta me shembuj tė shumtė dhe tepėr interesantėnga historia e njerzimit.

 Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė