Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Politikė, publicistikė

Duro Shehu - Mehmet Shehu, im vėlla

Kujtime Ky libėr me kujtime, fakte dhe dokumente botohet nė 95-vjetorin e lindjes sė Mehmet Shehut, njėrit prej figurave mė emblematike tė historisė sė Shqipėrisė tė shekullit XX.

Autori:

Duro Shehu

Titulli:

Mehmet Shehu, im vėlla

Gjinia:

Politikė

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

264

ISBN:

978-99956-11-35-4

Shtėpia botuese:

Onufri

 

Pėrshkrimi

 

Kujtime
Ky libėr me kujtime, fakte dhe dokumente botohet nė 95-vjetorin e lindjes sė Mehmet Shehut, njėrit prej figurave mė emblematike tė historisė sė Shqipėrisė tė shekullit XX. Atė e shkruan Duro Shehu, vėllai i ish-kryeministrit, i cili u gjet i vrarė nė mėngjesin e ftohtė dhe tepėr tė zymtė tėl8 dhjetorit 1981...Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė