Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Politikė, publicistikė

Dominique Moisi - Gjeopolitika e emocioneve

Si po e riformėsojnė botėn kultura e frikės,poshtėrimit dhe e shpresės.

Autori:

Dominique Moisi

Titulli:

Gjeopolitika e emocioneve

Pėrkthyesi:

Shpėtim Ēuēka

Gjinia:

Politikė

Ēmimi:

1200 Lekė

Nr. faqesh:

254

ISBN:

978-9928-4003-0-7

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

Duke demostruar qartė rėndėsinė e emocioneve, tė cilat qėndrojnė nė
thelb tė zhvillimeve tė sotme, Dominik Moisi, ofron njė arsyetim mė
tė mirė pėr botėn ku jetojmė dhe mundėsinė pėr njė trajtim mė
konstruktiv tė konflikteve qė na shqetėsojnė.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė