Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Politikė, publicistikė

Arben Kondi - Si Kosova dhe Ēamėria ėshtė gjaku yne

Politikė, Histori

Autori:

Arben Kondi

Titulli:

Si Kosova dhe Ēamėria ėshtė gjaku yne

Gjinia:

Politikė, Histori

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

173

ISBN:

99956-05-64-3

 

 

 

Pėrshkrimi

 

Kėngėt e para -antologjipoetike
Ikjet -roman (ipabotueshėm)
Fluturim i kobshėm -dramė (pėrkthim)
Takim dashurie -poezi
Krimi i fundshekullit
Rikthim nė Ēamėri
EPIRI - nė njė kėndvėshtrim tė ri
Pėrtej dashurisė -poezi
Barbarėt -roman
Shqipėria etnike
Return to Chameria
Si Kosova, Ēamėria ėshtė gjaku ynė...
Tregimet e mėrgimit -tregime
Shqiptari i Australisė & Skėnderbeg
Australia - ėndėrr apo zhgėnjim -romanBotimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė