Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Monografi, kujtime, bibliografi

Alan Greenspan - Epoka e trazirave

Zbavitės dhe mendjemprehtė Greenspan-i na ofron njė libėr tepėr interesant.

Autori:

Alan Greenspan

Titulli:

Epoka e trazirave

Pėrkthyesi:

Aristotel Pano

Gjinia:

Politikė

Ēmimi:

2000 lekė

Nr. faqesh:

611

ISBN:

978-99943-0-183-6

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

 

Ky libėr ėshtė pėrballja e pakrahasueshme me botėn e sotme financiare,
ēka lidhet ngushtė me pėrvojėn vetjake dhe punėn pėr drejtimin
e ekonomisė globale pėr njė kohė mė tė gjatė dhe me mė shumė
efektivitet se ēdo figurė tjetėr e gjallė.Mishėrim i thelbit
tė njė jete plot urtėsi dhe mprehtėsi, si dhe i shprehjes
elegante tė njė botėkuptimi koherent, "Epoka e trazirave"
do tė mbetet njė trashėgimi vetjake dhe intelektuale e
Alan Greenspan-it.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė