Letėrsi artistike shqipe
Romane
Antologjia
Tė tjera
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike shqipe » Tė tjera

Vera Isaku - Liber i hapur, Ruset nė Shqiperi

Ato qė pėrshkruhen nė kėtė libėr, janė vetėm njė pjesė e vogėl e historive tė dhembshme tė vajzave ruse qė u dashuruan me studentė shqiptarė dhe zgjodhėn tė krijonin familje e tė jetonin nė Shqipėri.

Autori:

Vera Isaku

Titulli:

Liber i hapur, Ruset nė Shqiperi

 

 

Gjinia:

Roman Historik

Ēmimi:

600 Lekė

Nr. faqesh:

256

ISBN:

99943-41-43-6

 

 

Pėrshkrimi

 

Ato qė pėrshkruhen nė kėtė libėr, janė vetėm njė pjesė e vogėl e historive tė dhembshme tė vajzave ruse qė u dashuruan me studentė shqiptarė dhe zgjodhėn tė krijonin familje e tė jetonin nė Shqipėri.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė