Letėrsi artistike shqipe
Romane
Antologjia
Tė tjera
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike shqipe » Romane

Zhyl Vern - DY VJET PUSHIME

Djemtė e njė kolegji neozelandez qė gjenden tė vetėm nė bordin e anijes Slougi -pėrfundojnė, pėr shkak tė njė shtrėngate nė Oqeanin Paqėsor, nė njė ishull tė shkretė ku do tė qėndrojnė dy vjet...

Autori:

Zhyl Vern

Titulli:

DY VJET PUSHIME

Gjinia:

Roman

Ēmimi:

600 lekė

Nr. faqesh:

240

ISBN:

99927-47-32-3

Shtėpia botuese:

DITURIA

 

Pėrshkrimi

 

Djemtė e njė kolegji neozelandez qė gjenden tė vetėm nė bordin e anijes Slougi -pėrfundojnė, pėr shkak tė njė shtrėngate nė Oqeanin Paqėsor, nė njė ishull tė shkretė ku do tė qėndrojnė dy vjet... pėr pushime tė detyruara!Njė libėr aventurash, me personazhe tė spikatura, qė dėshmon pėrsėri mjesh¬tėrinė e pakrahasueshme tė Zhyl Vernit.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė