Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Romane
Novela e tregime
Poezi, dramė etj
Antologji
Tė tjera
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike e huaj » Romane

Roberto Saviano - Gomorra

Pėrkthyesi:Etleva Demollari, Alketa Ylli -Gjinia:Roman - Nr. faqesh:336

Autori:

Roberto Saviano

Titulli:

Gomorra

Pėrkthyesi:

Etleva Demollari, Alketa Ylli

Gjinia:

Roman

Ēmimi:

1000 Lekė

Nr. faqesh:

336

ISBN:

978-99943-72-58-3

 

Pėrshkrimi

 

Udhėtim nė perandorinė ekonomike dhe nė ėndrrėn e Kamorrės pėr tė sunduar.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė