Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Romane
Novela e tregime
Poezi, dramė etj
Antologji
Tė tjera
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike e huaj » Romane

Khaled Hosseini - Gjuetari i balonave

I shkėlqyer,fabula tronditėse e tė cilit e bėn kėtė libėr tė paharrueshėm jo vetėm si njė kronikė politike,por edhe si njė rrėfenjė tė thellė personale...

Autori:

Khaled Hosseini

Titulli:

Gjuetari i balonave

Pėrkthyesi:

Ledia Agolli

Gjinia:

Roman

Ēmimi:

800 Lekė

Nr. faqesh:

370

ISBN:

978-99927-52-98-2

Shtėpia botuese:

OMSCA

 

Pėrshkrimi

 

I shkėlqyer,fabula tronditėse e tė cilit e bėn kėtė libėr tė
paharrueshėm jo vetėm si njė kronikė politike,por edhe si njė
rrėfenjė tė thellė personale...Ndodh rrallė qė njė libėr t'i pėrshtatet
kaq shumė kohėsh dhe njėkohėsisht tė ketė cilėsi kaq tė lartė letrare.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė