Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Romane
Novela e tregime
Poezi, dramė etj
Antologji
Tė tjera
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Letėrsi artistike e huaj » Poezi, dramė etj

Pablo Neruda-Njėzet poezi dashurie dhe njė kėngė trishtimi

Njėzet poezi dashurie dhe njė kėngė trishtimi tė Pablo Nerudės kanė pėrballė variantin e tyre nė spanjisht.

Autori:

Pablo Neruda

Titulli:

Njėzet poezi dashurie dhe njė kėngė trishtimi

Pėrkthyesi:

Akil Spathari

Gjinia:

Poezi

Ēmimi:

350 Lekė

Nr. faqesh:

72

ISBN:

99927-1-696-7

 

Pėrshkrimi

 

Njėzet poezi dashurie dhe njė kėngė trishtimi tė Pablo Nerudės kanė pėrballė variantin e tyre nė spanjisht.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė