Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Kulinari

Grup Autorėsh - Kuzhina ideale

... asniehere nuk mund te keni ne shtepine tuaj nje kuzhine te persosur.

Autori:

Grup Autorėsh

Titulli:

Kuzhina ideale

Gjinia:

Libėr gatimi

Ēmimi:

1200 Lekė

Nr. faqesh:

119

ISBN:

978-999-43-44-46-8

Shtėpia botuese:

Ombra GVG

 

Pėrshkrimi

 

 ... asniehere nuk mund te keni ne shtepine tuaj nje kuzhine
te persosur. Por, edhe ne qofte se nuk e keni mjetin special per nje proces
pune te caktuar, mund t'ia di/ni mbane vetem me pak
fantazi, gje per te cilen ky liber do ta beje kuzhinen tuaj ideale ...Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė