Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Kulinari

Evgjeni Harizi - Pastiēeria nė familje

Evgjeni Harizi gjatė kėtyre viteve ka pėrgatitur disa botime midis tyre "Si tė gatuajmė", bashkautore e librit "Arti i kuzhinės dhe Teknologjia e Pėrgatitjes sė Gjellėve pėr kuzhinier",etj...

Autori:

Evgjeni Harizi

Titulli:

Pastiēeria nė familje

Gjinia:

Kulinari

Ēmimi:

490 Lekė

Nr. faqesh:

165

ISBN:

978-99943-920-2-5

Shtėpia botuese:

EDFA

 

Pėrshkrimi

 

Evgjeni Harizi gjatė kėtyre viteve ka pėrgatitur disa botime midis tyre "Si tė gatuajmė",
bashkautore e librit "Arti i kuzhinės dhe Teknologjia e Pėrgatitjes sė Gjellėve pėr
kuzhinier",etj...Si dhe ka pėrgatitur tekstet mėsimore pėr Shkollėn e Mesme Teknologjike,
Dega e Ushqimit Social.

 

 

 


Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė