Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Kulinari

Benedetta Parodi - Gatuaj e shijo

Nė kėtė libėr do tė gjeni: 243 receta tė thjeshta dhe tė shpejta.

Autori:

Benedetta Parodi

Titulli:

Gatuaj e shijo

Pėrkthyesi:

Dojna Nasi

Gjinia:

Kulinari

Ēmimi:

1000 Lekė

Nr. faqesh:

255

ISBN:

978-9928-103-17-8

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

 

 Nė kėtė libėr do tė gjeni:
 243 receta tė thjeshta dhe tė shpejta,

 pėr tė gjitha shijet, tė ndara nė tri rubrika,

 sipas rasteve:

- Nė familje
- Pėr miqtė
- Darkė romantike kokė mė kokė.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė