Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Kulinari

Adriana Rakipaj - Ėmbėlsira Medhetare

250 receta, ėmbėlsira tė shijshme, tė thjeshta e tė shpejta nė pėrgatitje, me pėrbėrės qė gjenden lehtė, pėr ti shtuar ėmbėlsinė shijes dhe harmonisė sė tryezės tuaj familjare.

Autori:

Adriana Rakipaj

Titulli:

Ėmbėlsira Medhetare

Gjinia:

Kulinari

Ēmimi:

500 Lekė

Nr. faqesh:

174

ISBN:

978-99956-776-0-2

 

Pėrshkrimi

 

250 receta, ėmbėlsira tė shijshme, tė thjeshta e tė shpejta
nė pėrgatitje, me pėrbėrės qė gjenden lehtė, pėr ti shtuar ėmbėlsinė shijes dhe
harmonisė sė tryezės tuaj familjare.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė