Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Histori

Aleksandėr Meksi - Dhjetor '90

Synimi i kėtij libri ka qenė njė tablo e asaj qė ndodhi, por jo opinione apo kujtime tė protagonistėve tė dhėna nė kohė tė ndryshme shpesh dhe jo tė njėjta.

Autori:

Aleksandėr Meksi

Titulli:

Dhjetor '90

Gjinia:

histori

Ēmimi:

1000 Lekė

Nr. faqesh:

198

ISBN:

978-99956-39-40-2

 

Pėrshkrimi

 

Dokumentet e publikuara japin mundėsinė tė vendosim

saktėsisht nė kohė ngjarjet, tė njohim protagonistėt e

atyre ditėve historike, tė orientohemi pėr kėrkime tė
mėtejshme qė lidhen me ndodhitė e asaj periudhe

historike, pėr sa kohė qė janė gjallė dėshmitarėt tė

cilėt dėshirojnė tė flasin.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė