Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Histori

A. Italo Sullioti - Gjashtė muaj mbretėrimi nė Shqipėri

Ky libėr vlen pėr tė parashikuar vėshtirėsitė e problemit, domosdoshmėrinė e zgjidhjes sė tij, me ēdo lloj ēmimi.

Autori:

A. Italo Sullioti

Titulli:

Gjashtė muaj mbretėrimi nė Shqipėri

Pėrkthyesi:

Dritan Thomollari

Gjinia:

Histori

Ēmimi:

800 Lekė

Nr. faqesh:

212

ISBN:

99943-56-71-2

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

Me kėtė libėr lexuesit i bie nė dorė, njė nga dėshmitė
mė autentike tė reporterit in loco tė ngjarjeve shqiptare
tė 1914-s ende plot tė fshehta e enigma historike.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė