Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Italisht

Qemal Xhomo - Italishtja pas metodės 1

Fletore pune bashkėngjitur metodave Italiano 1,2,3,4.

Autori:

Qemal Xhomo

Titulli:

Italishtja pas metodės 1

Gjinia:

Metodikė

Ēmimi:

250 Lekė

Nr. faqesh:

132

ISBN:

99927-867-8-7

Shtėpia botuese:

EDFA

 

Pėrshkrimi

 

Fletore pune bashkėngjitur metodave Italiano 1,2,3,4.
Ata qė janė tė interesuar tė stėrviten jo vetėm me gojė, do tė gjejnė mjaft propozime tė vlefshme pėr punė me shkrim.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė