Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Botimet EDFA
Botimet InfBotues
Shqip
Anglisht
Italisht
Gjermanisht
Greqisht
Turqisht
Rusisht
Frėngjisht
Spanjisht
Tė tjera
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Fjalorė dhe metoda » Gjermanisht

Zef Simoni - Fjalor Gjermanisht - Shqip

Shtėpia botuese: INFBOTUES; Nr. faqe: 478; Ēmimi: 1000

 

Autori:

  Zef Simoni

Gjinia:

  Fjalor

Ēmimi:

  1000 Lekė

Nr. faqesh:

  478

Shtėpia botuese:

  INFBOTUES

Pėrshkrimi

Nė kėtė fjalor do tė gjeni: mbi 25 000 fjalė dhe shprehje qė janė mė tė pėrdorshme nė gjuhėn e folur dhe letrare gjermane; njė gramatikė e shkurtuar e gjuhės gjermane; udhėzues pėr pėrdorimin e fjalorit; specifikime tė fjalėvė nė fushat ku ato pėrdoren, si nė art, shkencė, politikė etj.

 

 

 

 Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė