Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Filozofi, psikologji, sociologji

Apostol Lira-Jeta Seksuale

Trajtimi i problemeve nė kėtė libėr bėhet nė 8 grupe, sipas stadit tė jetės individuale tė njeriut

Autori:

Apostol Lira

Titulli:

Jeta Seksuale

Gjinia:

Psikologji

Ēmimi:

700 Lekė

Nr. faqesh:

348

ISBN:

99927-1-704-1

 

Pėrshkrimi

 

Trajtimi i problemeve nė kėtė libėr bėhet nė 8 grupe, sipas stadit tė jetės individuale tė njeriut: periudha foshnjore, periudha e parė e fėmijėrisė, periudha e dytė e fėmijėrisė, e parapubertetit, e pubertetit, mosha e rritur, mesatare dhe e avancuar.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė