Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Filozofi, psikologji, sociologji

Anton Kielce - Letrat Tarot

Shqyrtimi i letrave Tarot do t'ju lejojė tė merrni kėshilla tė dobishme lidhur me problemet tuaja psikologjike dhe materjale.

Autori:

Anton Kielce

Titulli:

Letrat Tarot

Pėrkthyesi:

Taulant Hatia

Gjinia:

Psikologji

Ēmimi:

800 Lekė

Nr. faqesh:

187

ISBN:

978-99928-00-037-8

Shtėpia botuese:

-

 

Pėrshkrimi

 

Letrat Tarot pėrbėjnė njė pikė takimi dhe njė nga ēelėsat e simbolizimit,
tė ezoterizimit dhe parashikimit tė fatit. Secila prej tyre pėrmban njė gjuhė
tė fshehtė, njohja e tė cilės na ndihmon tė kuptojmė dhe tė thellohemi
nė shpirtin dhe fatin tonė.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė