Letėrsi artistike shqipe
Letėrsi artistike e huaj
Fjalorė dhe metoda
Filozofi, psikologji, sociologji
Politikė, publicistikė
Ekonomi
Mjekėsi
Histori
Gjeografi
Gjuhėsi
Arkitekturė dhe ndėrtim
Monografi, kujtime, bibliografi
Shkenca natyrore
Arsim dhe pedagogji
Enciklopedi
Kulinari
Art e kulturė
Libra tė tjerė
Kontakte

Adresa:

Rr. Sami Frashėri (pranė shkollės Edith Durham,  ish shkolla 11 Janari)

Tiranė

P.O Box. 213/1

 

Mund tė na kontaktoni  nė numrat e telefonit:


Tel:  

          355 4 2 271 550

          355 4 2 271 749


Fax:  

          355 4 2 271 749

 

Email:

          info@albaniabook.com

Web:

          www.albaniabook.com

Ekonomi

Magdalena Bregasi - Financa e Ndėrmarrjes

Ky material u shėrben studentėve nė shkencat ekonomike,financiare dhe tė drejtimit.

Autori:

Magdalena Bregasi

Titulli:

Financa e Ndėrmarrjes

Gjinia:

Ekonomi

Ēmimi:

800 Lekė

Nr. faqesh:

158

ISBN:

978-99956-832-8-3

 

Pėrshkrimi

 

Financa e ndėrmarrjes fokusohet nė vendimmarrjet financiare qė
pėrbėjnė vendimet mė tė rėndėsishme strategjike tė biznesit.

Teksti paraqet koncepte tė pėrmbledhura financiare tė ndėrtuara

nė PawerPoint dhe tė shoqėruara sipas rastit me shembuj tė zgjidhur

ose tė dhėna statistikore.Botimet e reja nga Historia

 

Novela dhe Tregime
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ISBN: 978-99927-73-29-1
Ēmimi: 500 Lekė